zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Polski Teatr Tańca

muzyka collage
choreografia Ohad Naharin
kostiumy Rakefet Levy
światła Avi Yona Bueno
 
premiera 26 listopada 2010
 
czas trwania 60 min.
 
 
obsada:
 
Andrzej Adamczak, Daniel Stryjecki, Artur Bieńkowski, Paweł Malicki, Claes Niels, Lepold Lukas, Marcin Motyl, Karol Miękina, Jacek Niepsujewicz, Tomasz Pomersbach, Batrłomiej Raźnikiewicz, Konrad Stefański, Urszula Bernat, Zofia Jakubiec, Kasia Kulmińska, Karolina Wyrwał, Kornelia Lech, Luethi Olivia, Małgorzata Mielech, Katarzyna Rzetelska, Karina Adamczak – Kasprzak, Paulina Wycichowska
 
 
O spektaklu:
 
Minus 2 to forma rekonstrukcji. Lubię przerabiać, zmieniać istniejące fragmenty, stwarzać możliwość spojrzenia na nie z innej perspektywy. To zawsze uczy mnie czegoś nowego o mojej pracy i buduje nową kompozycję. Użyłem scen z różnych prac. To tak jakbym opowiadał tylko początek, środek lub koniec wielu historii, ale kiedy złożyłem je w całość, rezultat okazał się równie spójny, jak oryginał. Może nawet bardziej”.
Ohad Naharin

 

Zobacz ceny biletów na spektakle Bałtyckich Spotkań Teatrów Tańca - tutaj.