zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

Śląski Teatr Tańca

muzyka Zbigniew Karkowski, Stefan Betke (Pole), Pansonic, Aleksander Lasoń
choreografia Jacek Łumiński
wizualizacje Aleksander Joachimiak
światła Łukasz Opieczonek
 
premiera 9 kwietnia 2010
 
czas trwania 60 min.
 
 
obsada:
 
Sylwia Hefczyńska-Lewandowska, Korina Kordova, Robert Wasiewicz, Agnieszka Doberska, Tomasz Graczyk, Song Nan, Sebastian Zajkowski
 
 
O spektaklu:
 
Spektakl inspirowany tzw. Immersive Technologies; Second Life, to trójwymiarowy wirtualny świat, wewnątrz którego użytkownicy mogą nawiązywać i rozwijać stosunki towarzyskie. Tworząc własne alter ego i wchodząc do wirtualnego świata praktycznie jako standardowi zwykli ludzie, użytkownicy zależnie od swoich zainteresowań mogą zwiedzać świat, uczyć się języków, tańczyć na koncertach i w dyskotekach, śpiewać, itd. Second Life to świat, w którym dominuje kontakt, interakcja i kreatywność. Wpływ wszechogarniającej techniki na rzeczywistość całego społeczeństwa jest bardzo silny, daje o sobie znać m.in. w formie tzw. wyobrażonego społeczeństwa. Idea po raz pierwszy sformułowana została przez Benedict'a Anderson'a. W świecie wirtualnym natura zmysłowego doświadczenia oraz ludzkich emocji została tu wystawiona na próbę.
 

 

Zobacz ceny biletów na Bałtyckie Spotkania Teatrów Tańca - tutaj.