zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

BTT


Szkoła Tańca BTT

Plan prób i pokazów Szkoły Tańca BTT - tutaj

 

Warsztaty taneczne Bałtyckiego Teatru Tańca prowadzone są technikach tańca współczesnego i skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych, którzy chcą rozwijać swoje zdolności, pasje i zamiłowanie do tańca i muzyki.
 
Taniec współczesny to styl dający niesamowite możliwości improwizacji, kreatywności i wyrażania emocji. Najważniejszy aspekt tego stylu to przekazanie uczestnikom części siebie poprzez technikę, harmonię ciała, umysłu i muzyki.
 
Zajęcia odbywają się raz w tygodniu przez cały rok szkolny. Prowadzone są przez tancerzy BTT: Elżbietę Czajkowską-Kłos i Aleksandrę Michalak (grupy dziecięce 3-9 lat), Radosława Palutkiewicz i Sayakę Harunę (grupy młodzieżowe i dorośli). Wszystkie zajęcia odbywają się na salach baletowych Opery Bałtyckiej. Zajęcia kończą się w czerwcu specjalnym pokazem tanecznym na scenie Opery.
 
Na zajęciach dla najmłodszych uczymy nie tylko klasycznej techniki tańca, ale również wyrazu artystycznego, zachowania na Sali, umiejętności aktorskich poprzez ciekawą muzykę, gimnastykę, zabawę i pracę nad etiudami tanecznymi.
 
Taniec współczesny to także wyrażanie siebie, swoich emocji i przemyśleń, taniec, który angażuje do pracy całe ciało i duszę. Te wartości chcemy przekazać na zajęciach dla młodzieży i dorosłych, a także popracować nad techniką tego stylu, improwizacją, strechingiem oraz kombinacjami tanecznymi.
 
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze warsztaty. Tych którzy kochają taniec, muzykę i chcą rozwijać swoje zdolności fizyczne i rozbudzać wyobraźnię.
 
 
Regulaminy:
 
Regulamin uczestnictwa w warsztatach tańca dla dzieci i młodzieży
Regulamin uczestnictwa w warsztatach tańca dla dorosłych - zajęcia sobotnie
Regulamin uczestnictwa w warsztatach tańca dla dorosłych - zajęcia poniedziałkowe