zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

BTT


Tura Gómez Coll

 

Urodzona w Barcelonie. Naukę tańca rozpoczęła w Centre de Dansa Laura Esteve oraz w Institut del Teatre. Dyplom uzyskała w Codarts w Rotterdamie. W roku 2009 rozpoczęła współpracę z Donlon Dance Company w Saarbrücken. W sezonie 2009/2010 współpracowała również z André Gingras i zespołem Meekers w Rotterdamie.
W 2011 roku dołączyła do zespołu Gelabert Azzopardi w Barcelonie, w którym tańczyła do końca 2012 roku. W styczniu 2013, współpracując z Cie Portes Sud, zrealizowała swój solowy projekt taneczny.

Od marca 2013 roku jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Święto wiosny, Windows, Cool Fire, Sen nocy letniej, Śmierć i dziewczyna, Fun, Light, Body Master, Burza Izadory Weiss, Clash Patricka Delcroix oraz Six Dances, Falling Angels Jiříego Kyliána.