zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

BTT


Sayaka Haruna-Kondracka


 
 
Lekcje baletu rozpoczęła w wieku pięciu lat. Pod wrażeniem prac Kazuyuki Futami zdecydowała się poświęcić tańcowi współczesnemu. W 2010 roku studiowała na University for the Arts w Codarts. Podczas programu „Dance& Age”, w którym wzięła udział, miała okazję pracować z Jiří Kyliánem, Michaelem Schumacherem i Sabine Kupferberg.
W tym samym roku odbyła staż w zespołach Dance Works Rotterdam i Introdans. W sezonie 2011/2012 tańczyła w teatrze Cinevoux Junior Company.   
 
Od września 2012 roku jest tancerką Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Czekając na..., Windows, Out, Cool Fire, Sen nocy letniej, Fun, Light, Body Master, Burza Izadory Weiss, Clash Patricka Delcroix oraz Six Dances, Falling Angels Jiříego Kyliána.