zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

BTT


João Paulo de Castro Franca

 

W 2011 roku rozpoczął naukę  baletu klasycznego i tańca współczesnego w Center for Artistic Training Fundacji Clovis Salgado (CEFAR). W tym samym roku dołączył do zespołu Ballet Jovem Palácio das Artes pod dyrekcją artystyczną Andrei Maia (Balé da Cidade de São Paulo), co miało znaczący wpływ na jego dalszy rozwój artystyczny.
 W 2013 roku współtworzył Viva, Vive!, spektakl realizowany we współpracy pomiędzy Ballet Jovem i Black Box Dance Company w reżyserii Marie Brolin-Tani w Danii. Z tym też spektaklem wyruszył w tournée po Danii i Szwecji w 2014 roku.

Od października 2014 jest tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca. Występuje w spektaklach Light, Sen nocy letniej, Śmierć i dziewczyna, Body Master, Burza Izadory Weiss i No More Play Jiříego Kyliána.