zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

BTT


Elżbieta Czajkowska-Kłos

 
Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej w Gdańsku. Po ukończeniu nauki wyjechała na stypendium do Francji, gdzie doskonaliła swoje umiejętności w Ballet des Jeunes d'Europe u Jeana Charlesa Gila. Od roku 2000 pracuje w Operze Bałtyckiej, początkowo jako koryfej, a od stycznia 2008 jako solistka Bałtyckiego Teatru Tańca.

Na scenie Opery występowała w spektaklach Izadory Weiss ...z nieba, Giselle w choreografii Romana Komassy oraz w spektaklach Sławomira Gidla Edith i Fantazja polska.
 
Obecnie występuje w spektaklach Out, Romeo i Julia, Windows, Sen nocy letniej, Śmierć i dziewczyna, Body Master, Burza Izadory Weiss, Sen i Tamashi Wojciecha Misiuro, Chopinart+ Emila Wesołowskiego, Kopciuszek Eugenio Scigliano, No More Play, Falling Angels Jiříego Kyliána oraz Clash Patricka Delcroix.