zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

BTT


Bartosz Kondracki

 
Pierwsze kroki taneczne stawiał w zespole tańca nowoczesnego „Caro Dance”. Zdobył liczne tytuły i nagrody w Krajowych Mistrzostwach oraz Mistrzostwach Europy i Świata, m.in. Wicemistrz Polski modern dance solo. Ukończył Wyższą Szkołę Umiejętności w Kielcach (kierunek Taniec). Brał udział w licznych warsztatach tanecznych, m.in. z zakresu lyrical jazz, modern jazz, modern jazz underground, funky jazz, hip-hop. Do grudnia 2008 roku był tancerzem Kieleckiego Teatru Tańca. W 2011 roku uzyskał dyplom tancerza ZASP.

W kwietniu 2010 wraz z Agnieszką Artych zrealizował spektakl Ad Infinitum.
 
Od stycznia 2009 roku jest tancerzem Bałtyckiego Teatru Tańca, gdzie występuje w spektaklach Romeo i Julia, Święto wiosny, Czekając na…, Windows, Out, Cool Fire, Sen nocy letniej, Śmierć i dziewczyna, Fun, Light, Body Master, Burza Izadory Weiss, Sen Wojciecha Misiuro, Chopinart+ Emila Wesołowksiego, Kopciuszek Eugenio Scigliano, Six Dances, Sarabande Jiříego Kyliána oraz Clash Patricka Delcroix.