zamknij

Spotkanie organizacyjne szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca

08-09-2015

 Informujemy, iż zebranie organizacyjne i zapisy do szkoły tańca Bałtyckiego Teatru Tańca odbędą się 21 września (poniedziałek) w budynku Opery Bałtyckiej (wejście od ul. Towarowej) w dużej sali baletowej, grupy dziecięce i młodzieżowe o godz. 17:30 oraz dorośli o godz. 18:00.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 

zamknij
drukuj

BTT


Ceny biletów

 

Szanowni Państwo!
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, od nowego sezonu artystycznego wszystkie bilety ulgowe dostępne będą również w sprzedaży online (z wyjątkiem biletów grupowych). W związku z tym, uprawnienia do zniżek będą weryfikowane przy wejściu na widownię. Prosimy zatem o przygotowanie stosownego dokumentu wraz z biletem na spektakl. W przypadku braku dokumentu obsługa widowni będzie zobligowana do skierowania Państwa do kasy biletowej w celu wymiany biletu ulgowego na normalny.

 

 

 

 

 • Bilety ulgowe przysługują: uczniom szkół podstawowych, gimnazjów, ponadgimnazjalnych, słuchaczom szkół policealnych, doktorantom (na podstawie ważnej legitymacji), emerytom, rencistom (na podstawie dokumentu potwierdzającego pobieranie świadczenia - emerytalnego lub rentowego wraz dokumentem tożsamości) oraz grupom zorganizowanym (powyżej 15 osób).
 • Bilet studencki przysługuje osobom, które posiadają ważną legitymację studecką i nie ukończyły 26 roku życia.
 • Zniżka 30% udzielana jest posiadaczom Karty Turysty "Gdańsk - Sopot - Gdynia - Plus", Gdańskiej Karty Dużej Rodziny, Karty Dużej Rodziny, Karty do Kultury, posiadaczom biletów do Centrum Kultury w Gdyni lub Karty Przyjaciół CK w Gdyni (nie dotyczy premier, imprez obcych i specjalnych) - dot. tylko biletów w sektorach B i C.
 • Osobie na wózku inwalidzkim przysługuje wejściówka w cenie 20 zł. Opiekun  osoby na wózku kupuje bilet za 0 zł.
 • Promocje i zniżki nie sumują się.
 • Na przedstawienia gościnne obowiązują ceny ustalone przez organizatora.
 • Podane ceny są cenami brutto i zawierają 8 % podatek VAT.
 • Prosimy o sprawdzenie wydrukowanych na bilecie: daty, ceny i miejsc na widowni.
 • Wejściówki sprzedawane są w dniu spektaklu na 60 minut przed jego rozpoczęciem, wyłącznie w sytuacji, gdy wszystkie miejsca zostały wyprzedane. O miejscu decyduje kolejność zgłoszeń. Nie ma możliwości wcześniejszej rezerwacji wejściówki.Cena wejściówki: 20 zł (opera i BTT), 8 zł - Opera? Si!, 40 zł - premiera. Ceny wejściówek na spektakle gościnne będą ustalane odrębnie przez organizatora. Liczba wejściówek jest ograniczona. Osoby z wejściówkami mogą zajmować wolne miejsca na widowni dopiero po trzecim dzwonku, są jednak zobowiązane do ustąpienia miejsca (również po przerwie) osobie,która wykupiła bilet lub dysponuje zaproszeniem na to miejsce.Nie ma możliwości nabycia wejściówki w sprzedaży on-line.
 • Zwroty biletów na spektakle i koncerty organizowane przez Operę Bałtycką przyjmowane są najpóźniej na cztery dni przed datą wydarzenia. Wszelkie reklamacje, zwroty i wymiana biletów będą uwzględniane wyłącznie za okazaniem paragonu z kasy fiskalnej, paragonu z terminala lub faktury VAT (w zależności od formy płatności). Przy zwrotach i zamianie biletów z przyczyn niezależnych od Opery, będzie pobierana opłata manipulacyjna w wysokości 20% ceny biletu.
 • Wpłaty należności za bilety można dokonać na konto Opery Bałtyckiej tylko po wcześniejszej rezerwacji miejsc i uzgodnieniu takiej formy płatności z Biurem Obsługi Widzów lub kasą biletową.

             Numer konta:
             Bank Zachodni WBK S.A. 5 oddział w Gdańsku
             90 1090 1098 0000 0000 0901 5463

 • informacja i rezerwacja:
             Biuro Obsługi Widzów: bow@operabaltycka.pl, nr tel. 58 763 49 12/13 w. 344
             lub 58 350 06 15
             kasa biletowa: kasabiletowa@operabaltycka.pl, nr tel. 58 763 49 06
             lub 58 763 49 12/13 w. 342
 
             Kasa biletowa czynna:
 
             wtorek - piątek             12.00 - 19.00
             sobota                            14.00 - 19.00
             niedziela i święta         dwie godziny przed spektaklem
 
 • odbiór zarezerwowanych biletów - najpóźniej siedem dni po dokonaniu rezerwacji, ale nie później niż cztery dni przed spektaklem (bilety nieodebrane w wyznaczonym terminie przepadają).
 • płatność kartą wyłącznie przy zakupie biletów na spektakle Opery Bałtyckiej.
 
         Uwaga! Ze względu na szacunek wobec innych widzów osoby spóźnione     
         mogą wejść na widownię dopiero podczas przerwy. To samo dotyczy osób
         opuszczających widownię w trakcie przedstawienia.
 
 
        SPRZEDAŻ ONLINE dostępna za pośrednictwem serwisu:
      
        Uwaga! Ceny biletów kupowanych online mogą różnić się
        od cen w kasie Opery.